حمل و نقل

روشهای ارسال سفارش 
1. سفارشات در شهر تهران صرفا توسط پیک فروشگاه ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی  یکی را انتخاب نمایند.
2. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها توسط باربری یا توافق بین دو طرف ارسال می گردند.
3. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها ازطریق باربری و تیپاکس یا توافق دو طرف ارسال می گردند.

 
توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط باربری و تیپاکس انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به باربری و یا ارسال کننده ایی که توافق شده ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب بابری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.
 
 
 
هزینه ارسال 
هزینه ی ارسال حداقل مبلغ20هزار تومان است برای ارسال عادی ویژه شهر تهران میباشد و در مورد سایر استان ها هزینه ی حمل تا باربری 15 هزار تومان و مابقی آن طبق عرف  بر عهده ی مشتریان عزیز هست
 
مدت زمان تحویل سفارش ها
سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال فوری در کمتر از 3 ساعت و در روش ارسال عادی حداکثر یک الی دو روز کاری می باشد.
توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.
 
سفارش های ارسال شده توسط باربری:سفارش هایی که قرار است از طریق باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت تیپاکس و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.
 

 

تحویل فوری سفارش در کمتر از 3 ساعت

 

فروشگاه جهت رفاه حال مشتریان خود، علاوه بر امکان ارسال عادی ، امکان ارسال فوری سفارش در کمتر از 3 ساعت را نیز برای مشتریان خود فراهم نموده است. بر این اساس مشتریانی که به هر دلیلی تمایل به دریافت سفارش خود بصورت فوری دارند، می توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در کمتر از 3 ساعت در منزل یا محل کار خود دریافت نمایند.

این امکان در حال حاضر مختص شهر تهران بوده

گوسونیک سنتر عرضه کننده محصولات لوازم خانگی با گارانتی شرکتی
قیمت خوب در کنار خدمت خوب

بازرگانی فراهانی:

دفتر مرکزی:سه راه امین حضور،خیابان ایران، پاساژ نگین ،پلاک9

تلفن:40333038-021